Halılar zamanla üzerlerinde kir ve bakteri barındırma özelliğine sahiptir. Bu kirler de gün geçtikçe kokulara neden olmaktadır. Firmamız tarafından evlerden alınan halılar en iyi şekilde yıkanıp kurutulduktan sonra adrese teslim edilmektedir. Yıkama işlemin de özel deterjanlar kullanılır. Herhangi bir alerjiye neden olmamaktadır.

Profesyonel ekibimizle en iyisini yapmaktayız. Ayrıca halılar kurutulduktan sonra havalandırılması yapılarak oluşacak kokuların önüne geçmiş oluruz. Profesyonel ekibimiz bu işte deneyimli ve tecrübe sahibi kişilerdir. Halılarınız da istenmeyen lekelerin çıkarılması da tamamen doğal ürünler kullanarak halılarınız ilk günkü temizliğine kavuşur.

Kullanılan Ürünler Nelerdir?

Halı yıkama işleminin profesyonel ellerde yapılması gerekir. Halıların üzerlerine dökülen çay, kahve veya istenmeyen lekeler olabilir. Evde bunların çıkarılması bir hayli zordur. Lila halı yıkama firmamızda her leke için ayrı ayrı işlem uygulamaktadır. Lekelerin çıkarılmasında ise halıların renklerin korunmasına da dikkat edilir. Leke çıkarma da kimyasal ürünlerden uzak duran firmamız da tamamen doğa dostu ürünler kullanılır. Buda halıların daha hijyen ve temiz olmasını sağlar.

Halı ve Ücretleri

Lila halı yıkama firmamız tarafından yıkanılan halılar ebatlarına ve iplik özelliklerine göre ayrımı yapılarak ücretlendirmeye tabi tutulur. Aynı zamanda halının yün mü, makine halısı mı veya el dokuma halısı mı diye ayrımını yaparak fiyat belirlenir. Yün ve el dokuma halılarının yıkanmasında tamamen elle yıkama yapılır. Ve ayrıca kokması için de serin havada kurutulur. Bunların yıkama fiyatları diğer halılara göre biraz daha yüksektir. Firmamız müşterilerine en uygun fiyat garantisi vermektedir. Sunduğu hizmetin arkasında durmaktadır.