Ana faaliyet konusu gerek yerinde ve gerekse fabrika ortamında halı yıkama olan Lila Halı Yıkama firmamız, sektörün parçası olan diğer tüm alanlarda da 2007 yılından bu yana hizmet veren ticari bir kuruluştur. 12. yılını geride bırakan firmamız, işin gereği olan tüm noktalarda gerek makine parkuru ve gerekse deneyimli eleman anlamında profesyonellik gereksinimlerini üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş bir firmadır.
Sürdürülebilir bir kalite anlayışımız, bizleri sürekli yeni gelişmeleri takip etmeyi, yeni çıkan ürün ve ekipmanları derhal bünyemize katmayı gerekli kılmaktadır. Bu anlayışla Ar-Ge çalışmalarımızı işimizin önemli bir parçası sayıyoruz. Kalite anlayışımız bizleri bölgenin önemli kuruluşlarından birisi haline getirirken, sizlerden gelen takdirler başarılarımızı sürdürmek adına en büyük itici gücümüz oluyor.
Lila Halı Yıkama olarak, fabrika ortamında sulu ve yerinde kuru köpük halı ve kilim yıkama hizmetlerimizin yanı sıra, yine yıkama sektörünün bir parçası olan, koltuk, kanepe ve yatak yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, klasik usulle yün yıkama ve çırpma, stor ve zebra perdelerin yıkanması gibi işlerinizde de aynı kalite anlayışımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.
Firma olarak bireysel müşterilerimizin yanı sıra, kurumsal müşterilerimize özel çözümler de sunuyoruz. Tüm kamu binalarının yerinde kuru köpük sistemle halı ve halıflexlerinin yıkanıp, 24 saat gibi bir süre içerisinde tekrar kullanıma hazır hale gelmesi noktasında her türlü donanıma sahibiz. Okul, kreş, cami, rehabilitasyon merkezi, otel, pansiyon, tüm sosyal tesisler çalışma alanımıza giren kamusal alanlardır. Halı yıkama ve diğer ilişkili tüm hizmetlerimizde aynı kalite yönergelerine uyarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yöndeki tüm ihtiyaçlarınız için lütfen müşteri hizmetlerimizdeki personellerimizden detaylı bilgi isteyiniz.